Радіус кола 4м.знайти: а) довжину цього кола б)площу круга,обмеженого цим колом. срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Мельниченко Владислав.

Ответ:

довжина кола: C=2πr;

C=2×π×4=8π

площа круга: s=πr²

S=π×4²=16π