Люди сколько 2+2 срочно!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Диана.

Відповідь: 4

щоб вирішити цю надважку задачі ми використаємо підміну значень.

2^2=4

2+2=2^2=4

щоб точно впевнитися у відповіді ми замінимо одне значкення на ікс

2+х=4

х=4-2

х=2