велосепидист проїхав 6км,що становить 6/17 шляху,який він має проїхати.Скільки кілометрів

залишилось проїхати велосепидисту?

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Богдан.

Відповідь:

17 км

Покрокове пояснення:

6 - 6/17

це задача число за його дробом, щоб знайти все треба число поділити на дріб 6: 6/17 = 6 * 17/6= 17