Розкрити дужки і звести подібні доданки 1) 0,8×(6x-2)+1,6(2x-1)= 2) 2,8×(5в-6с)-1,2в = 3)

9×(7x-6)-18x =

Ответы на вопрос

Отвечает Золотаренко Антон.

Ответ:

1. 0,8*(6x-2)+1,6(2x-1)

0,8 * 6x - 0,8 * 2 + 1,6 * 2x - 1,6 * 1

4,8x - 1,6 + 3,2x - 1,6

(4,8x + 3,2x) + (-1,6 - 1,6) = 8x - 3,2

Відповідь: 8x - 3,2

2. 2,8*(5в-6с)-1,2в

2,8 * 5в - 2,8 * 6с - 1,2в

14в - 16с - 1,2в

(14в - 1,2в) - 16с = 12,8в - 16с

Відповідь: 12,8в - 16с

3. 9*(7x-6)-18x

9 * 7x - 9 * 6 - 18x

63x - 54 - 18x

(63x - 18x) - 54 = 45x - 54

Відповідь: 45x - 54

Пошаговое объяснение:

Нас вчили так