Розв'яжіть нерівність -1<= 3-x/4 < 5


Ответы на вопрос

Отвечает Мехтиева Эсмира.

Для розв'язання даної нерівності, спочатку виконаємо операції, щоб виділити змінну x.

-1 <= 3 - x/4 < 5

Спочатку віднімемо 3 від усіх частин нерівності:

-1 - 3 <= -x/4 < 5 - 3

-4 <= -x/4 < 2

Далі, помножимо всі частини нерівності на -4 (негативне число, тому змінимо напрямок нерівності):

(-4) * (-4) >= x * (-4) > 2 * (-4)

16 >= -4x > -8

Наостанок, поділимо всі частини нерівності на -4, звертаючи увагу на зміну напрямку нерівності:

16/(-4) <= x > (-8)/(-4)

-4 <= x > 2

Таким чином, розв'язком даної нерівності є відрізок значень x від -4 (включно) до 2 (не включно): -4 <= x < 2.