Купили 2,4 кг яблук та 1,5 кг бананів. За всю покупку заплатили 158,1 грн. Скільки коштує один

кілограм бананів, якщо 1 кг яблук коштує 29 грн? Вкажіть правильну відповідь. СРОЧНО ДАМ 70 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Грейсман Элла.

Ответ: 59 гривен за один килограмм бананов

Пошаговое объяснение:

1) 2,4 * 29=69.6(грн)-это за яблоки

2) 158,1 - 69,6=88,5(грн)-это за бананы

3) 88 : 1,5= 59(грн)

Отвечает Конюхов Лев.

Ответ:

59 грн

Пошаговое объяснение:

1) 2,4 * 29 = 69,6 (грн) - стоят 2,4 кг яблок

2) 158,1 - 69,6 = 88,5 (грн) - стоят 1,5 кг бананов

3) 88,5 : 1,5 = 59 (грн) - стоит 1 кг бананов