(а+2) - (а+2) (а-2) помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкриємо дужки, використовуючи розподільний закон множення:

(a+2) - (a+2) (a-2) = a + 2 - (a² - 2a + 2a - 4)

Зберемо подібні доданки:

a + 2 - (a² - 4) = a + 2 - a² + 4

спростимо:

6 - a² + a

Таким чином, вираз (a+2) - (a+2) (a-2) можна спростити до виразу 6 - a² + a.

Отвечает Текель Екатерина.

(а + 2) - (а + 2)(а - 2) = а + 2 - (а² - 4) = а + 2 - а² + 4 = - а² + а + 6