Знайди середню швидкість мотоцикліста на всьому шляху, якщо він спочатку проїхав 216 км зі

швидкістю 54 км/год. а потім 114 км зі швидкістю 57 км/год. -пажалуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Мандрикова Илона.

Ответ:

1)216:54=4(год)витратив на першу ділянку

2)114:57=2(год)витратив на другу ділянку

3)4+2=6(год)витратив на проїзд всього шляху

4)216+114=330(км)загальна відстань

5)330:6=55(км/год)середня швидкість на всьому шляху

Відповідь:55 км/год середня швидкість мотоцикліста на всьому шляху.