ваня вася и миша читали вслух рассказ. Ваня прочитал 3/20 рассказа вася 3/5 оставшуюся часть читал

мишакак часть рассказа Читал Миша Какую часть прочитал Миша? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Таня.

Ответ:

Ваня прочитав 3/20 рассказу, а Вася прочитав 3/5 від залишку. Щоб знайти частку, яку прочитав Миша, необхідно обчислити залишок після прочитання Ванєю і Васею.Знайдемо залишок після прочитання Ванею:

1 - 3/20 = 17/20Тепер обчислимо залишок після прочитання Васею:

(17/20) * (3/5) = 51/100Отже, після прочитання Ванею і Васею залишається 51/100 розповіді. Цю частину прочитав Миша.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ворсина Соня.

Ответ:

1/4 часть

Пошаговое объяснение:

Вся книга = 1

1) 3/20 + 3/5 = 3/20 + 12/20 = 15/20 = 3/4 (часть) - прочитали Ваня и Вася

2) 1 - 3/4 = 4/4 - 3/4 = 1/4 (часть) - прочитал Миша