(х+0,1)+2,5=12,5 и(х-5,5)-8,5=1


Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Відповідь: Щоб розв’язати рівняння (х + 0,1) + 2,5 = 12,5, можна почати з його спрощення.

Спочатку давайте спростимо вираз у дужках:

(x + 0,1) + 2,5 = 12,5

х + 0,1 + 2,5 = 12,5

Далі ми об’єднуємо постійні члени в лівій частині рівняння:

х + 2,6 = 12,5

Щоб виділити змінну x, ми віднімаємо 2,6 з обох частин рівняння:

х + 2,6 - 2,6 = 12,5 - 2,6

х = 9,9

Отже, розв’язок рівняння (x + 0,1) + 2,5 = 12,5 дорівнює x = 9,9

Вираз, який ви надали, здається математичним рівнянням. Давайте розберемо це крок за кроком, щоб знайти значення "x".

Рівняння, яке ви надали: (x - 5,5) - 8,5 = 1

Спочатку давайте спростимо вираз у дужках:

(х - 5,5) - 8,5

Віднімання 8,5 від (x - 5,5) дає нам:

х - 5,5 - 8,5

Далі ми можемо ще більше спростити, поєднавши подібні терміни:

х - 14

Тепер рівняння виглядає так:

х - 14 = 1

Щоб виділити «x», ми можемо додати 14 до обох частин рівняння:

х - 14 + 14 = 1 + 14

х = 15

Отже, рішенням рівняння (x - 5,5) - 8,5 = 1 є x = 15.