Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 90 см. Його висота становить 40% довжини і 3 4

ширини. Обчисліть об’єм паралелепіпеда. НАДОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Костя.

Ответ:

Для обчислення об'єму паралелепіпеда потрібно помножити його довжину на ширину на висоту:

V = a * b * c

1. Знайдемо висоту паралелепіпеда. За умовою висота становить 40% довжини і 3/4 ширини:

h = 0.4 * a

h = 0.75 * b

2. Знаходимо довжину, ширину і висоту:

a = 90 см

h = 0.4 * 90 см = 36 см

b = (0.75 * b) / 0.75 = b

3. Підставляємо отримані значення в формулу об'єму:

V = a * b * h = 90 см * b * 36 см = 3240 б.см.

Отже, об'єм паралелепіпеда дорівнює 3240 кубічних сантиметрів.

Пошаговое объяснение:

Можно пожалуйста лучшый ответ