Обчисли значення виразу 38:(3 2/7 +1 5/7) - 4,8×0,05 даю 40 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Константин.
Щоб обчислити значення виразу, виконаємо дії в заданому порядку:

1. Спростимо дроби в дужках:
3 2/7 + 1 5/7 = 3 + 2/7 + 1 + 5/7 = 4 + 7/7 = 5

2. Підставимо значення виразу в формулу:
38:(3 2/7 + 1 5/7) - 4,8×0,05 = 38:5 - 4,8×0,05

3. Обчислимо потрібні дії:
38:5 = 7.6
4,8 × 0,05 = 0,24

38: (3 2/7 + 1 5/7) - 4,8 × 0,05 = 7.6 - 0,24 = 7,36

Отже, значення виразу 38:(3 2/7 +1 5/7) - 4,8×0,05 дорівнює 7,36.