3) Путник прошел 5/6 части пути за 1 час.За сколько времени он пройдет оставшийся путь? А.60 мин.

В.12 мин. С.6 мин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеев Олег.

Ответ:

Щоб розв'язати цю задачу, спочатку визначимо час, за який путник пройшов 5/6 шляху. За умовою, путник пройшов 5/6 частини пути за 1 годину. Це означає, що за 1 годину путник пройшов 5/6 шляху.

Тепер, щоб знайти час, за який путник пройде залишок шляху (1/6 частину), ми можемо встановити пропорцію між пройденим шляхом і часом. Пропорція буде наступною:

5/6 шляху / 1 година = 1/6 шляху / х годин

Де "х" є кількістю годин, необхідних путнику для проходження залишку шляху.

Ми можемо розв'язати цю пропорцію, перетворюючи її на рівняння:

(5/6) / 1 = (1/6) / х

Тепер помножимо обидві сторони на "х", щоб позбутися від знаменника:

(5/6) * х = 1/6

Далі помножимо обидві сторони на 6, щоб позбутися від дробів:

5 * х = 1

Тепер розділимо обидві сторони на 5, щоб визначити значення "х":

х = 1/5

Таким чином, отримали, що путник пройде залишок шляху за 1/5 години, що складає 60 хвилин.

Відповідь: А. 60 хвилин.