Ліля купила полуниці за 70 грн., що становить 5/7 усіх її грошей. За квиток у тролейбусі вона

заплатила 6 грн. Скільки гривень залишилось в Лілі?

Ответы на вопрос

Отвечает Овчаренко Маргарита.

Ответ:

70/5=14

14*7=98

70+6=76

98-76=22

Пошаговое объяснение: