Довжина прямокутника дорівнює 80 см, а ширина складає 0,8 довжини Знайдіть периметр і площу

прямокутника. срочно помогите!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ларин Ваня.

Ответ:

Р=288см

S=5120см^2

Пошаговое объяснение:

Ширина прямокутника дорівнює

0,8*80=64см

Р=2*(80+64)=288(см)

S=80*64=5120(см^2)