Срочно!!! При перетині двох паралельних прямих січною один із внутрішніх односторонніх кутів

дорівнює 45°. Знайдіть другий кут.45°90°135°180°

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Ліза.

Відпо1відь: другие Кут 135°

Отвечает Гаврикова Мария.

Ответ:

135 градусів

Пошаговое объяснение:

кути 180

Нехай х-х3=180

4х=180

Х=45( это одна сторона)

180-45=135 градусів-другий кут