У 5-А класі навчаються 32 учні, 3/8 із них займаються у шкільному математичному гуртку. Знайдіть

кількість членів математичного гуртка, якщо в 5-А класу становлять від неї 1/4.

Ответы на вопрос

Отвечает Зингер Лера.

Ответ:

48 учнів займаються у шкільному математичному гуртку.

Пошаговое объяснение:

Всього учнів в 5-А класі: 32.

Із них у шкільному математичному гуртку: 3/8 від усієї кількості учнів 5-А класу, тоді:

\frac{3}{8} * 32 = 12 учнів 5-А класу займаються у шкільному математичному гуртку.

Кількість усіх членів математичного гуртка в 4 рази більше, або кількість учнів 5-А класу зі шкільного математичного гуртка, поділені на 1/4 (за умовою):

12:\frac{1}{4} = 12*4 = 48 учнів.