На скільки менше 2дм.ніж 9 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Нікіта Гаманюк.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1дм=10см,тому 2дм=2*10см=20см;

2) 20см-9см=11см.

Отже,9 см менше ніж 2дм на 11см.

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

на 11 см.

Пошаговое объяснение:

на скільки я зрозумів 2дм. - це 2 дитциметри. Якщо це так то 2 дм. = 20 см. , а 20 см. більше 9 см. НА 11 СМ.

20-9=11 см. (або так)