На сколько надо умножить разность чисел 4 1/9 и 3 1/5 чтобы получить их сумму?


Ответы на вопрос

Отвечает Алтынбаев Радмил.

Відповідь:

Спочатку ми повинні знайти різницю цих чисел:

4 1/9 - 3 1/5 = 37/9 - 16/5

Знайдемо спільний знаменник для цих дробів, який буде 45:

(37/9) × (5/5) = 185/45

(16/5) × (9/9) = 144/45

Тепер, щоб знайти суму цих чисел, ми додаємо їх:

185/45 + 144/45 = 329/45

Тому рівняння для визначення необхідного множника виглядає наступним чином:

(37/9 - 16/5) × m = 329/45

Тепер ми можемо розв'язати нашу проблему, виклавши рівняння на пошук m:

(37/9 - 16/5) × m = 329/45

(185/45 - 144/45) × m = 329/45

41/45 × m = 329/45

m = (329/45) / (41/45)

m = 8

Отже, необхідно множити різницю чисел 4 1/9 і 3 1/5 на 8, щоб отримати їх суму.

Покрокове пояснення: