Знайди різницю виразів 3,8 - х та −1,5 + x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Поливцева Яна.

Відповідь:  2,3

Покрокове пояснення:

(3,8-х)+(-1,5+х) = 3,8-х-1,5+х = 2,3

ПРАВИЛЬНО ТІЛЬКИ ТАК, у нас вчора була ця самостійна, а сьогодні аналіз