У 6-А класі вчиться 36 учнів. Кількість учнів 6-Б класу становить 8/9 класу і 80% від кількості

учнів 6-В класу. Скільки учня було у 6-В класі? від кількості учит 6-А​

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

6-Б - 32 учнів

6-В - 40 учнів

Пошаговое объяснение:

6-А * 6-Б = 36 * 8\9 = 32 учнів

6-В = 32 \ 80% = 40 учнів