петрик майструє сходи на другий поверх . кожна сходинка заввишки 10 см. скільки сходинок повині

мати сходи якщо висота першого поверху 3 м.
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Новичков Данияр.

1 м = 100 см

3*100 = 300 (см) - высота первого этажа

300:10=30 (ст.)

ответ: понадобится 30 ступенек