3 сынып. Өрнектер бойынша есептер құрастырып, оларды шығар. а) 123*2+240= ? ә) 500-32*3=?


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.

Ответ:

123*2+240 =486

500-32*3=468*3024