У трьох кошиках разом було 11 3/25 кг слив. У першому і другому разом 8 17/25 кг слив, а у другому

і третьому разом-7 19/25. Скільки кг слив було у кожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Ксения.

Пошаговое объяснение:

1) 11 3/25 - 8 17/25 = 10 28/25 - 8 17/25 = 2 11/25 (кг) - было в 3 корзине

2) 11 3/25 - 7 19/25 = 10 28/25 - 7 19/25 = 3 9/25 (кг) - было в 1 корзине

3) 11 3/25 - 2 11/25 - 3 9/25 = 10 28/25 - 2 11/25 - 3 9/25 = 8 17/25 - 3 9/25 = 5 8/25 (кг) - было во 2 корзине