(завдання із розділу функції) Знайдіть відстань між прямими у= -3 та у= 5


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Відповідь: 2

Покрокове пояснення:

√((х1-х2)^2+(у1-у2)^2)=

√(0+4)=√4=2

Отвечает Амангелди Мурат.

Δy = y2 - y1 = 5 - (-3) = 8