На базу завезли 120т картоплі. 20% картоплі відправили до магазину. Скільки картоплі залишилося на

базі?

Ответы на вопрос

Отвечает Есауленко Вика.

Решение:

100%-20%=80%

120—100%

х—80%

(крест на крест)

100х=120×80

100х=9600

х=9600:100

х=96.

Ответ:96т.

Отвечает Галай Юля.

120т-20% = 24т - в магазин

Тогда осталось :120-24= 96т