Як знайти площу прямокутника, якщо периметр прямокутника дорівнює 14 см а одна з його сторін

дорівнює 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакан Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=a*b, a P=2*(a+b).

14=2*(a+4).    a+4=7.   a=7-4=3 см

S=4*3=12 кв. см

Отвечает Каширец Денис.

Дано:

P=14см, b=4см-довжина прямокутника

S-?

1) P=a+a+b+b, 14см-4см-4см=6см на дві сторони прямокутника, тобто

a=6/2=3см-одна сторона прямокутника (ширина).

2) S=a*b=3см*4см=12см².

Відповідь: площа прямокутника 12 см².