Відстань від точки кола до кінців діаметра 30 і 40 см .Знайдіть діаметр кола і площу утвореного

трикутника 2 Скільки потрібно взяти членів арифметичної прогресії 18;16;14;...,щоб Їх сума дорівнювала нулеві

Ответы на вопрос

Отвечает Бодякина Светлана.

D=16-18=-2

A19=18-2*18=-18

A1=18

A1+A19=18+(-18)=0