9ға көбейтуді қалай орындауға болатынын ойлан. Осы тәсілді түсіндір. Есептеу кезінде оны қолдан.

46×10 67×10 46×9 67×9

Ответы на вопрос

Отвечает Алимжомарт Адилет.

46×10=460

46×9= 460-46=414

67×10=670

67×9=670-67=603