Знайдіть площу бічної поверхні правильної чотирикутної піраміди, у якої сторона основи дорівнює 10

см, а бічне ребро — 13 см. (Від­повідь. 240 см2.)

Ответы на вопрос

Отвечает Аракелян Ангелина.

Висота бічної поверхні:

√(13²-5²)=√144=12 см

5 см-половина основи

Площа бічної сторони S=1/2*12*10=120/2=60 см2

Так як бічних поверхонь 4, то 4*60=240см2