Рибалка упіймав рибу . її хвіст має масу 1 кг , а голова - як хвіст і половіна тулуба . Тулуб має

масу , як голова і хвіст . Яка маса рибини ? помогите надо срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Сериков Расул.
Х кг -туловище
1+0,5х  голова
1+0,5х+1=х
2=0,5х
х=4кг туловище
1+0,5*4=3кг голова
4+3+1=8кг масса рыбы