на літній відпочинок з однієї школи поїхало 58 учнів,з другої на 32 учні менше,а з третьої

стільки,скільки з першої і другої разом.скільки учнів поїхало на відпочінок з третьої школи?благадарю за ответи

Ответы на вопрос

Отвечает Ан Руслан.


58-32=26учеников

58+26=84 учеников

Ответ. 84 ученика

Отвечает Погиблов Лёша.
58-32=26 учеников со 2 школы                                                                                  58+26=84 ученика с 3 школы                                                                                      Ответ: 84 ученика с 3 школы