Склади вирази й обчислити Сума чисел 43і9 64 збільш на 8 Різниця чисел 70 і 8 100 зменш на 37


Ответы на вопрос

Отвечает Пузин Слава.
43+9=52
64*8=512
70-8=72
100-37=63