Цього року бабуся, її дочка і внучка зауважили, що сума їхніх віків дорівнює 100 років.Вік кожної з

них є степенем числа 2. Скільки років внучці?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Евгений.
Степені числа 2 з ненульовим цілим показником і не більші 100 це числа
1,2,4,8,16,32,64
cума трьох не може не більшою за 32
інакше 32+32+32<100
значить хоча б одна (бабуся) має 64 роки
залишається розподілити 100-64=36
перебором бачимо що підходять
36-1=35 ні
36-2=25 ні
36-4=32 так (4 внучка, 32 дочка)
36-8=28 ні
36-16=20 ні
36-32=4 (розглянуто)

отже відповідь, бабусі 64, дочці 32: внучці 4