Учитель перевіряв зошити учнів протягом трьох годин. За першу годину він перевірив 9 зошитів, що

становить 25 % усієї кількості. Скільки зошитів у середньому перевіряв учитель щогодини?

Ответы на вопрос

Отвечает Запольский Ярослав.
9 - 25%
х - 100%
х=9*100/25=36 зошитів всього
36:3=12 зощитів у середньому перевіряв вчитель
Отвечает Хороший Евгений.
9/0.25=36
36-9=27
27/2=13.5
(9+13,5+13,5)/3=12