Турист за 3 дні пройшов 28 км. В перший день він пройшов 0,5 всього шляху, у другий- 0,2 остачі, а

в третій - останній шлях. Скільки км пройшов турист за перший день?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочарова Ангелина.

Ответ: 26,5 км турист прошёл

Отвечает Стороженко Боря.

28·0,5=14 (км) - 1 день.

(28-14)·0,2=14·0,2=2,8(км) - 2 день.

28-(14+2,8)=11,2 (км) - 3 день.

Проверка: 14+2,8+11,2=28 (км).