у класі було 16 хлопчиків і 19 дівчаток. На змагання з легкої атлетики поїхали 1\7 всіх дітей.

Скільки дітей залишилось в класі.

Ответы на вопрос

Отвечает Тореева Наташа.

1) 16+19=35-всього дитей

2)35/7=5-дитей поихали на змагання

3)35-5=30-дитей залишилось в класи

Отвечает Антонов Антон.

1)16+19=35

2)35:7·1=5

3)35-5=30