з однієї ділянки зібрали 30 мішків картоплі а з другої 32 таких мішків ,причому з другої ділянки

зібрали на 100 кг картоплі більше ніз першої.Скільки маса одного мішка з картоплею

Ответы на вопрос

Отвечает Кунахов Дима.

1)32-30=2(м)-на 2 мешка больше собрали с второго участка.

В этих двух мешках- 100кг кортошки , по условию.

имеем

2)100/2=50 кг- в каждом мешке.

Ответ: 50кг  маса одного мішка з картоплею.

Отвечает Сладкова Валерия.

32-30=2 мешка разница,

100:2=50кг один мешок

Ответ: 50кг.