Пасовисько має форму прямокутника , його довжина дорівнює 5км ,знайди ширину пасовиська, якщо

довжина його огорожі дорівнює 14 км Умова задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Игумнов Юрий.

1)5+5=10(км)

2)14-10=4(км)

3)4:2=2(км)

Ответ: 2км ширина пасовиська