У тата із сином сьогодні день народження. Добуток віку тата та сина дорівнює 2015. знайти різницю у

віці

Ответы на вопрос

Отвечает Кващук Лиза.
Кількість років - ціле число (бо день народження)
розкладаємо 2015 на прості множники
5*13*31 = 2015

вік тата =5*13=65 рокв
вік сина -31 рік
різниця - 34 роки