Поможіть розвязати задачу За рік у селищі збудували 6 будинків.по 4 квартири в кожному. і  8

двоквартирних будинків. Скільки всього квартир збудували в селещі за рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Артём.
1) 6×4=24 (кв) 4 квартирних 2) 8×2=16 (кв) 2 квартирних 3) 24+16=40 (кв) всього