Два робітника за 4 години зібрали 64 ящики винограду. Скільки ящиків збере один робітник за 9

годин? Записати пояснення до виразів. 64:2 (ящ.) - 64:4 (ящ.)- 64:2:4 (ящ.)- (64:4:2)*9 (ящ.)-

Ответы на вопрос

Отвечает Зданович Андрей.
64:2=32 (ящ) 1 робітник за 4 години
64:4=16 (ящ) 2 робітника за 1 годину
64:2:4=8 (ящ) 1 обітницю за 1 годину
(64:2:4)×9=72 (ящ) 1 робітник за 9 годин
Відповідь: за 9 годин 1 робітник збере 72 ящика винограду