Сума 3 чисел дорівнює 70 перше число 21 друге на 3 менше ніж перше чому дорів нює третє число


Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.
21+(21-3)+х=70
39+х=70
х=70-39
х=31

Отвечает Изгаршев Вадим.
21+(21-3)+x=70
39+x=70
x=70-39
x=31
проверка:
70-31=39
39=39