Формула бісектриси трикутника ,якщо відомо всі сторони цього трикутника (а-12, b-18, c-15, знайти

бісектрису з кута с)

Ответы на вопрос

Отвечает Шустова Елизавета.

Ответ:9√2

Пошаговое объяснение: Формула бісектриси   кута с

l=1/(a+b)*√ab(a+b+c)(a+b-c)= 1/30√216*45*15=1/30√36*2*3*3*15*15=6*3*15/30√2=9√2

(a+b)=12+18=30

ab=12*18=216=36*6=36*3*2

a+b+c=12+18+15=45=15*3

a+b-c=12+18-15=15