Знайдіть 26 член арифметичної прогресії,якщо її перший член а1=3,4, а різниця d =0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Теплова Ксюша.
А26=а1+d(n-1)
a26=a1+25d
a26=3,4+25*0,2=3,4+5=8,4