Кріль за день зїдає 3 кг 500 г кормив, з них трава становить 7/10 , а зерна -7/100 усіх кормів .

Скільки разом трвви і зерна зїдає кріль за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Клыкова Арина.

1) 3500 : 10 * 7 =2450 ( г ) - трави з'їдає кролик за 1 день 

2) 3500 : 100 * 7 = 245 ( г ) - зерна з'їдає кролик за 1 день

3) 2450 + 245 = 2695 ( г ) = 2 кг 695 г

2 спосіб:

3500 : 10 * 7 + 3500 : 100 * 7 = 2695 ( г ) = 2 кг 695 г

Відповідь: 2 кг 695 г трави і зерна з'їдає кролик за 1 день.