сторона ab чотирикутника abcd дорівнює стороні квадрата, , периметр якого дорівнює 24 см. сторона

cd -на 4 см більша за ab і на 3 см менша від cb. Сторона ad на 20 мм більша за суму сторін ab і cd. знайдіть периметр чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Софья.
20 мм = 2 см
Р = а * 4 - периметр квадрата
ab = а = 24 : 4 = 6 см
cd = 6 + 4 = 10 см 
cb = 10 + 3 = 13 см
ad = (6 + 10) + 2 = 18 см
Р = ab + cd + cb + ad = 6 + 10 + 13 + 18 = 47 см - периметр четырехугольника  abcd