Ціна принтера коштує 5400 грн Скільки він коштуватиме після підвищення ціни на 7% ?


Ответы на вопрос

Отвечает Рафиков Руслан.

Ответ:

5778 грн

Пошаговое объяснение:

Початкова ціна 5400 грн. і це 100%

Піся підвищення ціна стала 7% більша, тобто

100+7=107%

Запишемо пропорцію

5400 грн - 100%

х грн - 107%

Знайдемо нову ціну

х=(5400*107)/100=5778 грн.