з двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два мотоциклісту і зустрілися через 6

годин.Перший рухався зі швидкістю 30 км/год, а другий 40 км/год. Знайди відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Саджаниця Юлічка.
6*30=180 км
6*40=240 км
240+180=420 км
расстояние между городами 420 км