З турбази у протелнжних напрямах вирушили два квадроцикли.Швидкість одного 44 км/год,а другого на 5

км/год більша.Через скільки годин відстань між ними буде 1209 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Пешкова Александра.
44+5=49км/год швидкість другого квадроцикла
44+49=93км/год
1209÷93=13год